CK Enerji Çamlıbel
PAYLAŞIM RUHUNA
ENERJİMİZİ KATIYORUZ!

Bu yıl hedefimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 500 noktada 2,5 milyon ekmek dağıtarak destek olmak. Çünkü iyi şeyler paylaştıkça çoğalır.

Ekmek İhtiyac Sahibine ulaştı


Askıda Ekmek Personel Desteği


Sivas Final Okulları


Sivas Fırın Görselleri


Gülyurt Pide Salonu - Aksu Anaokulu Öğrencileri


Askıda Ekmek Projesi’ne Sivas Valisi Gül’den destek


Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 500 noktada ‘Askıda Ekmek’ sosyal sorumluluk projesini başlatan CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, Sivas Valisi Davut Gül’ü ziyaret ederek proje hakkında detaylı bilgi verdi. Vali Gül de projeye her aşamada destek vereceklerini söyledi.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in sosyal sorumluluk yaklaşımıyla başlattığı ‘Askıda Ekmek’ projesine Sivas Valiliği’nden tam destek geldi. CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin; Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde yürütülen ve vatandaşların ihtiyaç sahiplerine destek olmasını hedefleyen ‘Askıda Ekmek’ kampanyası hakkında Sivas Valisi Davut Gül’e bilgi verdi. Sivas Valisi Gül, “Askıda Ekmek projesi bizim için çok değerli. Bu projenin devam etmesi için her aşamada destek olmaya hazırız” dedi.

HEDEF 500 NOKTA 2,5 MİLYON EKMEK

Sosyal fayda anlayışı taşıyan projelerin içinde yer almayı çok önemsediklerini dile getiren CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, “Projeye katılım için kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Sayın Valimize de bu konuda bilgi verdik. Kendisi projeyi çok önemsedi. Her aşamada destek vereceğini söylemesi bizleri çok mutlu etti. Gönüllülük esasına dayanan Askıda Ekmek projemizde hedefimiz Sivas, Tokat ve Yozgat il ve ilçelerinde 500 market, bakkal ve fırında 2,5 milyon ekmeği ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmak. Halen haftada 25 bin ekmeği, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza dağıtıyoruz” dedi.

Sivasspor’dan “Askıda Ekmek Projesi”ne destek


CK Enerji Çamlıbel Elektrik’e bir destek de Demir Grup Sivasspor’dan geldi. Galatasaray ile oynayacağı maç öncesi projeye dikkat çeken bir pankart ile çıkan Sivasspor, kampanya kapsamında taraftarı ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çağırdı.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde başlattığı ‘Askıda Ekmek’ kampanyasına Demir Grup Sivasspor da destek verdi. CK Enerji Çamlıbel tarafından Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde yürütülen ve vatandaşların ihtiyaç sahiplerine destek olmasını hedefleyen ‘Askıda Ekmek’ kampanyasına, 04.02.2019 tarihinde 4 Eylül stadında oynanan Demir Grup Sivasspor ile Galatasay maçında dikkat çekildi. Üç ilde 500 noktada hayata geçen proje kapsamında Sivassporlu futbolcular maç öncesi sahaya “Ekmek Aldığınız Yere Fazladan Bir Ekmek Parası Bırakarak İhtiyaç Sahiplerine Yardımcı Olabilirsiniz” yazılı bir pankartla çıktı.

Tokat İl Müftülüğü'nden Askıda Ekmek Projesi'ne Destek


CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. Tokat İl Müdürü Aykut AYAN, Tokat İl Müftüsü Ahmet ERDEM’i ziyaret ederek, “Askıda Ekmek” projesine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. 

Tokat İl Müftüsü Ahmet ERDEM, CK Enerji Çamlıbel Elektrik tarafından ‘Enerjimizi paylaşarak çoğaltalım’ sloganıyla başlatılan kampanya ile ilgili olarak geçen Cuma Hutbesinde Tokatlıları bilgilendirdiklerini ve kampanyaya desteğe davet ettiklerini, dönem dönem de bilgilendirmeye devam edeceklerini belirtti. Dinimizde de yardımların önce yakın komşu sonra uzak komşu silsilesiyle yapılmasının öngörüldüğünü ifade eden ERDEM, bu projede yer alan noktaların da komşuluk ilişkileri açısından bunun sağlanmasına yardımcı olduğunu söyledi. Yaklaşan Ramazan ayı ile birlikte ülkemizdeki dayanışma ve yardımlaşma ruhunun daha da artacağını ifade eden ERDEM, vatandaşları yardımda bulunacakları yerler hususunda dikkatli olmaları konusunda uyararak, yardımın ihtiyaç sahiplerine ulaşacağından emin olunması gerektiğini belirtti.

Reşadiye'den Askıda Ekmeğe Büyük Destek


CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 298 noktada devam eden ‘Askıda Ekmek’ projesine gelen ilgi giderek büyüyor. Kampanyaya son destek Tokat’ın Reşadiye ilçesinden geldi.  Reşadiye Belediyesi ve Reşadiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası, CK Enerji Çamlıbel Elektrik tarafından başlatılan ‘Askıda Ekmek’ projesine destek vereceklerini açıkladı.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş Tokat İl Müdürü Aykut Ayan ve Reşadiye İşletme Şefi Ersin Çağlar, Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç ve Reşadiye Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Yusuf Demirel’i ziyaret ederek ‘Askıda Ekmek’ projesine verdikleri desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Sivas İl Müftülüğü'nden Askıda Ekmek Projesi'ne Destek


Bir yardımlaşma dini olan İslam’da paylaşmak ve hayırseverliğe büyük önem verilir. Nitekim Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V), “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” hadisi, bir lokma ekmeği bile bölüşmeyi öğütler. İşte, zor durumda olan vatandaşlarımıza incitmeden destek olan CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in ‘Askıda Ekmek Projesi’ de insan olmanın esaslarından yardımlaşmaya güzel bir örnek teşkil ediyor. 

Biliyoruz ki güzel ilimizde pek çok hayırsever vatandaş ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için birbirleriyle yarışıyor. Askıda Ekmek Projesi de hayırseverlerin ihtiyaç sahiplerine ulaşması için eşsiz bir imkân sunuyor.

Askıda Ekmek Turnuvası’nın şampiyonları kupayı, ‘Hayatı Aydınlat Konseri’nde aldı


Engelli vatandaşların hayatın içinde yer almasına destek olmak hedefiyle başlatılan Hayatı Aydınlat Projesi çerçevesinde düzenlenen ‘Hayatı Aydınlat Konseri’ne ev sahipliği yapan CK Enerji Çamlıbel Elektrik, Askıda Ekmek Futbol Turnuvası’nın şampiyonlarını da ağırladı. 45 gün boyunca kentte büyük heyecan yaratan turnuvada kupanın sahibi İl Özel İdaresi takımı oldu. CK Enerji Çamlıbel Elektrik, ilk üç takım adına askıya ‘8 bin 500 ekmek’ bırakacak.

Perakende elektrik sektörünün öncü şirketi CK Enerji Çamlıbel Elektrik, iki sosyal sorumluluk projesini aynı gecede buluşturdu. CK Enerji çatısı altında engelli vatandaşların hayatın içinde olması hedefi ile başlatılan ‘Hayatı Aydınlat Projesi’ çerçevesinde düzenlenen Hayatı Aydınlat Konserleri’nin yedincisi 11 Aralık Salı gecesi, Sivas Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sivas Devlet Türk Halk Müziği Korosu’nun sahne aldığı Hayatı Aydınlat Konseri’ne ev sahipliği yapan CK Enerji Çamlıbel Elektrik, önümüzdeki dönemde engelli vatandaşlar için kentin en merkezi yerine bir akülü sandalye şarj istasyonu kuracak. 

TURNUVANIN ŞAMPİYONU İL ÖZEL İDARESİ

Başta Sivas Valisi Salih Ayhan olmak üzere Gençlik Spor İl Müdürü Salim Kılıç, CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin ve çok sayıda konuğun katıldığı Hayatı Aydınlat Konseri öncesinde, anlamlı bir ödül törenine de imza atıldı. Sivas’ın sosyal ve ekonomik hayatına yön veren 26 kamu ve özel sektör çalışanının 45 gündür mücadele verdiği Askıda Ekmek Futbol Turnuvası şampiyonlarına kupaları takdim edildi. Turnuvada şampiyonluğu göğüsleyen İl Özel İdaresi,  ikinci olan Devlet Demiryolları ve üçüncü olan Organize Sanayi Bölgesi takımları kupalarını Sivas Valisi Salih Ayhan’ın elinden aldı. 

‘625 BİN EKMEK TOPLANDI’

Askıda Ekmek Projesi’ne her zaman destek olan Sivas Valisi Salih Ayhan, Hayatı Aydınlat Konseri ve Askıda Ekmek Futbol Turnuvası Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmada, “Futbol geniş kitlelere hitap eden bir spor dalı. Bu turnuva, CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in anlamlı bir sosyal sorumluluk projesinin de parçası. Askıda Ekmek Projesi ile bugüne dek 625 bin ekmek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmış. Ben de CK Enerji Çamlıbel Elektrik’i, insanların paylaşımcı yönünü öne çıkaran bir sosyal sorumluluk projesi geliştirdiği için tebrik ediyorum” diye konuştu.

‘TÜM KATILIMCILAR KUPAYI HAK ETTİ’

Sivas Valiliği başta olmak üzere ildeki birçok kamu kurumu ve özel kurumun yer aldığı turnuvanın Askıda Ekmek Projesi’ne yönelik bir farkındalık yarattığını dile getiren CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, “26 özel ve kamu kurumu çalışanı profesyonel ligi aratmayacak karşılaşmalarla adeta bir futbol ziyafeti yaşattı. Çetin mücadelelere sahne olan turnuvanın ilk üç takımı, şampiyonları belli oldu. Kendilerini gönülden kutluyorum. Ancak bize göre sadece onlar değil, bu karşılaşmalara katılarak Askıda Ekmek projesine destek olan tüm kurumlarımız ve çalışanları ‘kupayı’ hak etti. Kentimizde birlik ve beraberlik ruhunu bir kez daha pekiştiren Askıda Ekmek Futbol Turnuvası’na destek olan tüm kurumlara, sahada top koşturan değerli çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

ÜÇ TAKIM ADINA ASKIYA 8 BİN 500 EKMEK BIRAKILACAK

CK Enerji Çamlıbel Elektrik tarafından ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla ‘enerjimizi paylaşarak çoğaltalım’ sloganı ile Ağustos 2017’de başlatılan Askıda Ekmek Projesi, Sivas, Tokat ve Yozgat’ta toplam 500 noktaya ulaştı. Askıda Ekmek Projesi’ne destek veren hayırsever vatandaşların paylaştığı ekmek sayısı 625 bine ulaştı. Daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak için futbolun milyonları birleştiren gücünden de destek almayı hedefleyen CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in girişimleriyle başlayan ‘Askıda Ekmek Futbol Turnuvası’nda ilk üçe giren takımlar için askıya toplam 8 bin 500 ekmek bırakılacak.

26 KURUMUN ÇALIŞANLARI TAKIMLARINI OLUŞTURDU

Sivas’ta kurumların büyük katılım gösterdiği Askıda Ekmek Futbol Turnuvası’nda, Sivas Valiliği, Açık Ceza İnfaz Kurumu, Aile ve Sosyal Politikaları İl Müdürlüğü, CK Enerji Çamlıbel Elektrik, Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Türk Telekom, ÇEDAŞ, Devlet Su İşleri,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Devlet Tiyatroları Sivas İl Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Kredi Yurtlar Kurumu, Milli Eğitim Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, PTT, SGK İl Müdürlüğü, Sivas Belediyesi, Tapu Müdürlüğü, TÜDEMSAŞ, Organize Sanayi Bölgesi, E Tipi Ceza İnfaz Kurumu, Sivas Basını ve TCDD çalışanlarından oluşan 20’şer kişilik gruplar yarıştı.