CK Enerji Çamlıbel
CepteTamir'den Tüm Cep Telefonu Onarımlarında %10 İndirim
Hemen Başvur

CepteTamir'den Tüm Cep Telefonu Onarımlarında %10 İndirim

Fırsat Detayları

Fırsat kodunuzu almak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz

www.ceptetamir.com adresinden ürünü sepetinize ekledikten sonra kampanya kodu alanına kodunuzu yazarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Enerji Çamlıbel Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik ve/veya CepteTamir kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İşletmeler kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik fırsatı, başka kampanyalar ile ve/veya indirim kuponları ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında; hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan CK Enerji Çamlıbel Elektrik sorumlu değildir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, 0850 532 88 46 nolu çağrı merkezini arayarak fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckcamlibel.com.tr/ckplus linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. Fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.