CK Enerji Çamlıbel
fastPay

Elektrik faturasını ilk kez fastPay üzerinden ödeyen CK Enerji Çamlıbel Elektrik müşterilerine %10 indirim!


fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra menüde aşağıdaki adımları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • “Fatura ve Ödemeler” > “Elektrik” > “CK Enerji Çamlıbel Elektrik”i seçin.

  • Çıkan ekranda “hesap numarası “ bilginizi girdikten sonra “Devam” butonuna basın.

  • CK Enerji Çamlıbel Elektrik fatura ödemenizi ister bakiyenizden, ister fastPay’e tanımladığınız kredi kartınızdan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik faturasını 29.02.2020 tarihine kadar fastPay üzerinden ilk defa ödeyen kullanıcılar kampanyadan yararlanacaktır. Kampanya kapsamında, tek seferde azami 750TL’ye kadar olan faturalar ödenebilir. CK Enerji Çamlıbel Elektrik ve Denizbank tutarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İade tutarı her bir fastPay kullanıcısı başına aylık 10 TL ile sınırlıdır ve kampanya dönemi boyunca 50 TL’yi aşamaz.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik faturanızı fastPay üzerinden ödedikten sonra faturanızın %10’u kadar olan tutar fastPay hesabınıza yüklenir. fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz indirerek kullanabilirsiniz.

Herhangi bir bankaya ait* kredi kartınızla fastPay üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Fatura ödemenizi yaptıktan sonra faturanızın %10’u kadar tutar fastPay hesabınıza yüklenir.

Herhangi bir bankanın müşterisi değilseniz, bir banka hesabınız ya da kredi kartınız yok ise; Denizbank ATM’lerinden cep telefonu numaranızı girerek fastPay hesabınıza para yükleyebilir, yüklediğiniz bakiye ile elektrik faturanızı indirimli olarak ödeyebilirsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

fastPay üzerinden herhangi bir banka kartı* ile yapacağınız elektrik faturası ödemelerinizde banka komisyonu ödemezsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

Başka kişilere ait elektrik faturalarını ödediğinizde de kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Faturanızın %10’una denk gelen tutar, elektrik faturanızı fastPay üzerinden ödemenizi takip eden 1 hafta içerisinde fastPay bakiyenize yüklenecektir.

Evet, yararlanabilirsiniz ancak mükerrer ödeme gerçekleşmemesi için elektrik faturanızı fastPay üzerinden son ödeme tarihinden birkaç gün önce ödemeniz gerekmektedir.

fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. T.C. kimlik / Yabancı kimlik  numaranızı ve kendi belirleyeceğiniz 6 rakamdan oluşan PIN kodunuzu girdikten sonra “Kayıt Ol” butonuna basarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartınızla ödeme yapmak için uygulama içinde sağ üstte yer alan KART EKLE seçeneğine tıklayarak istediğiniz bankanın kredi kartını* ekleyebilirsiniz. Nakit ödeme için fastPay’e bakiye yükleyerek bu bakiyeden ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.fastpay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Elektrik faturanızı ödemek için ise fastPay’e giriş yaptıktan sonra  aşağıdaki adımları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • “Fatura ve Ödemeler” menüsünde “Elektrik” başlığı altında kurum olarak “CK Enerji Çamlıbel Elektrik”i seçin.
  • Çıkan ekranda rakamların arasına nokta koymadan “hesap numaranızı” girdikten sonra “Devam” butonuna basın.
  • Bilgilerinizi girdikten sonra çıkan faturanızı seçerek “Devam” butonuna basarak CK Enerji Çamlıbel Elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.