CK Enerji Çamlıbel
alt

Hakkımızda

CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. Hakkında

Kolin ve Cengiz Holding bünyesinde hizmet veren perakende elektrik satış lisansına sahip CK Enerji Çamlıbel Elektrik, 900 bin müşterisine perakende elektrik satış hizmeti vermektedir. Son kullanıcıya enerjiyi en verimli şekilde ve en uygun fiyata ulaştırmak hedefi ile faaliyetlerini sürdüren CK Enerji Çamlıbel Elektrik, kendi görev bölgesinde bulunan son kaynak müşterileri ile serbest tüketicilere ve Türkiye’nin her yerindeki serbest tüketicilere enerji satışı yapmaktadır. CK Enerji Çamlıbel Elektrik, elektrik satışı yaptığı tüm müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

CK Enerji Hakkında

 

 

Türkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde 8,4 milyon elektrik tüketicisine hizmet veren CK Enerji’nin yılda 40 milyar kilovatsaatlik elektrik dağıtım ve 36 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücü bulunmaktadır. CK Enerji bünyesinde toptan elektrik satışı alanında CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş.’nin yanı sıra elektrik dağıtımı alanında Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. ve perakende elektrik satışı alanında ise CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. bulundurmaktadır. Dünyanın en hızlı büyüyen enerji piyasasına sahip Türkiye'nin lider enerji şirketi olmanın gururunu taşıyan CK Enerji, “Her An Sizinle” sloganıyla işgücüne, teknik altyapısına ve elektronik donanımına yatırım yapmaktadır.

 

Misyonumuz

CK Enerji Çamlıbel Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; müşteri memnuniyeti odaklı, kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren lider bir firma yaratmak ve bunu sürdürülebilir kılmak.

Bilgi Güvenliği Politikamız

CK Enerji Çamlıbel Elektrik olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz çerçevesinde;


Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

 

 

Tanıtım Kataloğu

  • CK Enerji Çamlıbel Elektrik Tanıtım Kataloğu

Ticari Kalite Tabloları

  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013

Ticari Kalite Tazminat Sorgulama
Şikayet Özet Tabloları

Yenilenebilir Enerji Alımları

Şirketimizin 2017 yılı içerisinde yaptığı toplam Yenilenebilir Enerji Kaynakları (YEK) ödemesi 85.401.453 TL’dir.

Kalite Belgeleri ve Ödüller

Kariyer ve Yaşam


Şirketimiz, Türk enerji sektöründe elektrik dağıtım ve ticareti alanındaki lider konumuyla iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Basın Odası